O nas

Firma e-walk.pl powstała w 2006 roku. Pozornie jako nowa struktura, w praktyce wykorzystuje wieloletnie doświadczenie na rynku informatycznym jej właścicieli.

Dlaczego „e-walk”?

W rozwinięciu nazwy przyświecała nam następująca idea „Don’t walk, just e-walk”, a więc nie tylko podążaj w wybranym przez siebie kierunku, ale wykorzystuj w drodze do celu, dedykowane, nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zapewnią Tobie pełny sukces.

Ameryka?

Nie odkrywamy Ameryki, nasze rozwiązania są proste, skuteczne ale przede wszystkim dopasowane do indywidualnych potrzeb, tak aby KAŻDY nasz klient rzeczywiście mógł wykorzystywać je by, szybciej, efektywniej, często także efektowniej, realizować swoje cele.
W naszej ofercie znajdują się proste strony internetowe, ale także zaawansowane portale spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy nieskomplikowane systemy bazodanowe typu Baza danych takie jak baza klientów, ale również bardzo złożone systemy typu CRM.

Czym różnimy się od konkurencji?

Realizując nasze projekty, wykorzystujemy nie tylko umiejętności informatyczne, mamy doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, handlowych, marketingowych, czy też tych najbardziej podstawowych związanych z obsługą biura, w bardzo różnych firmach. To właśnie w tych obszarach proponowane przez nas systemy pełnią funkcje operacyjne i tu najczęściej są wykorzystywane. Dzięki naszej wiedzy lepiej rozumiemy potrzeby bezpośrednich użytkowników systemu.

Kompleksowość?

Proponowane rozwiązania prowadzimy od fazy projektowej, poprzez wdrożenie (oprogramowanie oraz sprzęt), do szkolenia bezpośrednich użytkowników systemu.