Oferta

 • Strony internetowe

  Strony internetowe

  Tworzymy strony internetowe. Od prostych stron wizytówek, do rozbudowanych portali internetowych składających się z dziesiątek podstron.
  Przygotowując strony korzystamy zarówno ze sprawdzonych rozwiązań autorskich, jak również z popularnych systemów open source takich jak: WordPress, Drupal czy Joomla.
  Zapewniamy

 • Aplikacje internetowe

  Aplikacje internetowe

  Oferujemy oprogramowanie, działające w oparciu o otwartą infrastrukturę sieciową, dostępne z poziomu standardowej przeglądarki internetowej.
  Dobre aplikacje internetowe kompleksowo wspierają procesy w organizacji. System obsługujący szkolenia, planner zadań dla pracowników, dedykowany formularz zamówień dostępny dla kontrahentów po zalogowaniu,

 • Projekty graficzne

  Sklepy internetowe

  "Wszyscy sprzedają w Internecie, a Ciebie tam nie ma"? Przygotujemy Sklep Internetowy, dostosowany do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksowe wdrożenie profesjonalnego rozwiązania ecommerce jakim jest Prestashop. Od konfiguracji serwera, poprzez instalację i modyfikację skryptu sklepu, przygotowanie dedykowanych modułów, pocięcie i dostosowanie grafiki, szkolenia z zakresu obsługi sklepu oraz nadzór nad funkcjonującym serwisem. Ty musisz zająć się "tylko" tym co umiesz robić najlepiej - sprzedażą swoich produktów.

 • Pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie to praca nad zdobywaniem jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na interesujące nas słowa kluczowe. Dlaczego w wyszukiwarkach? Bo właśnie tym sposobem większość użytkowników dowiaduje się o Twojej ofercie umieszczonej w Internecie. A dlaczego głównie pozycjonuje się w Google (są przecież też inne wyszukiwarki), bo ponad 80% wyszukań w Polsce odbywa się właśnie z wykorzystaniem tej wyszukiwarki …